Sesja rodzinna nad morzem w Gdyni

Sesja rodzinna nad morzem w Gdyni

Sesja rodzinna nad morzem w Gdyni może być świetnym pomysłem na spędzenie czasu podczas urlopu w Trójmieście. Czy istnieje lepsze miejsce do przeprowadzenia sesji fotograficznej, niż malownicze wybrzeże Bałtyku?

Całe życie mieszkam nad morzem i śmiem twierdzić, może niezbyt obiektywnie, że Trójmiasto i jego okolice są wspaniałą bazą wypadową. Nie tylko na na urlop, ale również miejscem, gdzie można odpocząć od zgiełku i podarować sobie kilka godzin na sesję rodzinną. Sesja rodzinna nad morzem w Gdyni okazała się dla moich klientów okazała się nie tylko miejscem na mapie, ale także scenografią pełną inspirujących kadrów i niepowtarzalnych chwil.

Gdynia, jak i całe Trójmiasto, kusi charakterystycznymi dla siebie i rozpoznawalnymi miejscami, takimi tak klif w Orłowie i molo, bulwar nadmorski, Akwarium Gdyńskie, to w sezonie spotkamy tam wielu turystów. Przez to fotografowanie może nie należeć do najbardziej komfortowych i łatwych zadań. Dlatego moich klientów zapraszam na sesje rodzinne w miejsca bardziej intymne, gdzie mamy okazję uwiecznić naturalne uroki spontanicznych gestów i uśmiechów, bez skrępowania.

Często dostaję pytania o której godzinie najlepiej zorganizować sesję zdjęciową. Otóż:

Najlepszy czas na wykonanie sesji rodzinnej nad morzem to wieczór –  godzina lub dwie przed zachodem słońca. Jest to tzw. magiczna złota godzina, kiedy to niebo płonie ogniem pomarańczy i złota, oferując nam tym samym niesamowite tło do sesji. Uzyskujemy w ten sposób spektakularne zdjęcia o ciepłej i magicznej atmosferze.  To właśnie w tych chwilach najczęściej zatrzymuję ulotne piękno, aby mogło trwać wiecznie na naszych fotografiach.

Są jednak sytuacje, kiedy wieczór nie jest najlepszą porą do przeprowadzenia sesji rodzinnej, z uwagi np. na wiek najmłodszych modeli, którzy o 18 są już senni i nieskorzy do sesyjnych szaleństw na plaży. Wtedy bierzemy pod uwagę  poranek. Wczesne godziny poranne mogą być doskonałym czasem na sesję rodzinną, szczególnie jeśli dzieci są rannymi ptaszkami i również chcemy uniknąć tłumów na plaży. Nawet tej w Orłowie 🙂 I cieszyć się spokojną atmosferą. Światło poranne jest również miękkie i delikatne, co sprzyja tworzeniu ciepłych i naturalnych zdjęć.

I jeszcze dwa słowa o godzinach południowych. Tych unikamy jak ognia 😉 Gdy słońce jest na szczycie i generuje twarde cienie oraz silne kontrasty na twarzach modeli. Światło wtedy jest ostre i niepochlebne dla portretów na otwartej przestrzeni. Wyjątkiem są dni, kiedy mamy do czynienia z zachmurzeniem 🙂

 

Każde zdjęcie to podróż przez czas i przestrzeń, która nigdy się nie powtarza. Jeśli chcesz zatrzymać te chwile na fotografiach, napisz do mnie.

A tu znajdziesz OFERTĘ sesji plenerowych – w wersji niepozowanej i naturalnej lifestyle  oraz w wersji retuszowanej 

 

rodzinna sesja fotograficzna o zachodzie słońca na wydmach rodzinna sesja fotograficzna o zachodzie słońca na wydmach rodzinna sesja fotograficzna o zachodzie słońca na wydmach rodzinna sesja fotograficzna o zachodzie słońca na wydmach rodzinna sesja fotograficzna o zachodzie słońca na wydmach mama długie włosy i tata na plaży z dziećmi, sesja zdjęciowa o zachodzie słońca mama długie włosy na plaży z dziećmi, sesja zdjęciowa o zachodzie słońca chłopiec 3 letni z mamą na plaży chłopiec 3 letni z rodziną na plaży mama z dziećmi tuli się na plaży mama z dziećmi tuli się na plaży mama z dziećmi tuli się na plaży mama z dziećmi tuli się, zachód słońca mama z dziećmi nad brzegiem morza, lato, zachód słońca

3 letnia dziewczynka tańczy z mamą na plaży we Jastrzębiej górze 3 letnia dziewczynka z mamą na plaży we Władysławowie 3 letnia dziewczynka z mamą i pieskiem golden labrador dziecko śmieje się przytulone do mamy i taty zabawa z mamą i tatą w ganianego na plaży, w berka podskoki na plaży, zabawa z mamą i tatą rodzina razem na plaży w Rewie, rodzice się całują rodzina razem na plaży w Rewie labrador golden ślini się na plaży rodzice z córką siedzą na piasku na plaży dziewczynka bawi się łódką nad brzegiem morza zdjęcie mamy i taty, rodzice razem dziewczynka w białesj sukience słucha szumu muszelki dziewczynka w białesj sukience słucha szumu muszelki córka całuje tatę w policzek rodzinny czas nad morzem, chlapanie wodą dziecko wchodzi do wody, zachód słońca dziewczynka w białej sukience puszcza łódkę w wodzie w morzu mama tuli córeczkę, zachód słońca dziewczynka robi zdjęcie pieskom, zachód słońca dziewczynka 3 letnia w białej sukience pozuje z psami nad morzem

TAGI:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://anita-talaska.pl/wp-content/uploads/2017/02/blog.jpg); }
error: Kopiowanie zabronione!