Sesja Kobieca Trójmiasto

Sesja Kobieca Trójmiasto

Sesja Kobieca Trójmiasto

Zmysłowe, sensualne zdjęcia, które pozostaną z Tobą na zawsze, czyli Sesja Kobieca w hotelu w Gdańsku, w apartamencie w Sopocie czy w mieszkaniu w Gdyni – gdziekolwiek sobie wymarzysz.

Za co lubię sesje kobiece we wnętrzach: hotelach, apartamentach, stylowych mieszkaniach?

Zapewniają one nam intymność i spokój. Przykładem jest Sesja Kobieca w hotelu w Gdańsku, którą możecie obejrzeć poniżej. Podczas takiej sesji poczujecie się bezpieczne i zaopiekowanie przeze mnie, wizażystkę czy stylistkę. Jednocześnie mamy do dyspozycji unikatową i elegancką przestrzeń, która dodaje luksusowego, ekskluzywnego charakteru zdjęciom. A przy tym będąca doskonałym tłem dla sesji zdjęciowej. Ponadto, hotele i apartamenty często oferują różnorodne aranżacje i style wnętrz, co daje możliwość wyboru odpowiedniej dla każdego estetyki dla sesji.

Dodatkowym atutem sesji kobiecych w hotelach i apartamentach jest możliwość wykorzystania różnorodnych dekoracji i elementów wystroju, które są dostępne na miejscu. Wiele hoteli oferuje bogate wnętrza, które mogą być idealnym tłem dla różnorodnych koncepcji sesji, począwszy od nowoczesnych i minimalistycznych po bardziej klasyczne i eleganckie. Ponadto, sesje w takich miejscach często pozwalają na wykorzystanie zróżnicowanej przestrzeni, co daje możliwość eksperymentowania z różnymi ujęciami i kompozycjami.

Często rozmawiam z moimi klientkami na sesji i pytam – “co jest dla Ciebie najważniejsze podczas sensualnej sesji kobiecej?” I najczęściej wspominacie o tym, że nie czujecie się komfortowo przed obiektywem. W większości przypadków to Wasza pierwsza sesja kobieca i czujecie tremę. A jednak bardzo zależy Wam, by zdjęcia wyszły pięknie, naturalnie i magicznie jednocześnie. Jest to całkowicie zrozumiałe.

Coś Wam powiem. Od 10 lat fotografuję ludzi, sensualne sesje kobiece wykonuję od 7 lat. I 90% moich klientek to NIE modelki. Mam w tym doświadczenie, wiem jak z Wami rozmawiać, żebyście poczuły się jak na kawie z koleżanką, a nie jak na stresującej pozowanej sesji 🙂 Jestem od tego, by ustawić każdą kobietę w sposób, który pokaże jej najlepsze strony, a ukryje to, czego nie chciałaby pokazywać. A wszystko w przyjaznej atmosferze, ze śmiechem i tak, że na końcu zdziwisz się, że już “MAMY TO”?!

Bardzo zależy mi na tym, żeby zdjęcia były naturalne i pokazały Twoją prawdziwą naturę. Przychodząc na sesję kobiecą nie ma znaczenia ile masz lat. Bo kobietą jesteś przez całe życie. Nie tylko kiedy czujesz, że masz dobry czas i wszystko jest na swoim miejscu. Ale też wtedy, kiedy ciało nie wygląda idealnie. Też wtedy, gdy świat wali Ci się na głowę.. kiedy myślisz, że już nic dobrego już Cię nie spotka, a Twoja kobiecość została pogrzebana i trudno ją teraz dostrzec. Kiedy musiałaś podjąć trudne decyzje i właśnie wszystko dookoła się zmienia. A może to jest właśnie ten dzień, kiedy odbijesz się i zaczniesz wypływać na powierzchnię?

Może wystarczy mały promyk słońca, którym otulisz się, by życie znowu zaczęło nabierać kolorów? Czasami wystarczy mały impuls, wyjście poza schemat codzienności, żeby Twoja rzeczywistość zaczęła się zmieniać.

W wielu przypadkach sesja kobieca stała się doskonałą formą terapii dla kobiet, które gdzieś utraciły pewność siebie i zapomniały o tym, że oprócz tego ,ze są mamami, prowadzą dom, pracują – są także, a może PRZEDE WSZYSTKIM – KOBIETAMI.

Napisz do mnie, omówimy szczegóły Twojej wymarzonej sesji kobiecej 🙂

Tu znajdziesz OFERTĘ SESJI KOBIECYCH 

 

 

dziewczyna na łóżku hotelowym zdejmuje spodnie Gdańsk czarna bielizna młoda dziewczyna w hotelu sesja zdjęciowa dziewczyna na łóżku hotelowym czyta gazetę Gdańsk dziewczyna na łóżku hotelowym w hotelu Gdańsk dziewczyna leży na łóżku w hotelu kobieta w oknie hotelowym gdańsk kobietaw oknie hotelowym gdańsk

TAGI:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://anita-talaska.pl/wp-content/uploads/2017/02/blog.jpg); }
error: Kopiowanie zabronione!