Sesja zdjęciowaPomysł na prezent

Oryginalny prezent dla siostry na urodziny lub święta, niespodzianka na baby shower dla przyjaciółki, a może niezapomniany upominek dla mamy z okazji dnia matki lub ukochanej osoby na walentynki lub rocznicę?

Jest wiele okazji, aby sprawić bliskim miłą niespodziankę. Sesja zdjęciowa będzie cudowną pamiątką na całe życie.

Oferta Dopasuj pakiet do swoich potrzeb...

zaproszenia vouchery na sesję zdjęciowa w prezencie fotografia Anita Talaśka

Bo Twoje zdjęcia potrzebują specjalnego traktowania…

W zależności od wybranego przez Ciebie pakietu, gotowe zdjęcia otrzymujesz w oryginalnych, ręcznie przygotowywanych opakowaniach.

Odbitki drukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Zazwyczaj proponuję klientom odbitki z elegancką białą ramką na papierze jedwabisto-błyszczącym, na którym nie widać odcisków palców. Korzystam tylko z profesjonalnych labów, które zapewniają idealne i trwałe odwzorowanie kolorów.
15×23 – 3zł

Jeśli interesuje Cię inny format, zapraszam do kontaktu

Pozwól cieszyć się sobie i Twoim najbliższym z sesji przez długie lata – zadbaj o odpowiednią oprawę i prezentację fotografii. Oferuję Ci:
Ekskluzywny Fotoalbum – naświetlany na profesjonalnym papierze fotograficznym, na sztywnych kartach(800g/m2), oprawiony w starannie wykonaną, spersonalizowaną okładkę z materiału lub ekoskóry. W środku znajduje się 20 usztywnionych stron, czyli 10 rozkładówek ze zdjęciami. Projekt graficzny fotoalbumu opracowuję sama, mając na uwadze najlepsze ujęcia.

 • 20×20 – 290zł
 • 30×30 – 390zł
 • rozbudowa fotoalbumu o kolejną rozkładówkę – 30zł

Fotoalbum mini – polecany szczególnie z myślą o najmłodszych, naświetlany na profesjonalnym papierze fotograficznym, na sztywnych kartach. W środku znajduje się 10 usztywnionych stron, czyli 5 rozkładówek ze zdjęciami. Projekt graficzny fotoalbumu opracowuję sama, mając na uwadze najlepsze ujęcia.

 • 15×15 – 100zł
 • 20×20 – 130zł

Doskonałe jakościowo produkty z Twojej sesji z pewnością zrobią wrażenie i będą cudowną pamiątką na lata dla Ciebie i Twoich najbliższych

Cena sesji obejmuje:

 • Wiedzę i doświadczenie fotografa
 • Autorską obróbkę graficzną, nadającą niepowtarzalnego charakteru każdej sesji
 • Użycie najwyższej klasy sprzętu fotograficznego
 • Indywidualne podejście do każdego Klienta
 • Najwyższej jakości produkty: wydruki, albumy, opakowania
 • Stylizacje i dodatki do sesji studyjnych i plenerowych
 • Dojazd do Klienta na terenie Trójmiasta lub w promieniu 30km od Redy
 • Voucher prezentowy, jeśli sesja jest prezentem
 • Profesjonalne doradztwo podczas trwania całego procesu sesji

Jak wygląda cały proces sesji? Czyli etapy naszej współpracy i co się dzieje, kiedy nie widzicie… 😉

1. Kontakt telefoniczny lub mailowy

Ustalamy jaka sesja Was interesuje, który pakiet będzie najlepszy. Omawiamy charakter sesji, mówimy o dodatkach, miejscu i terminie spotkania. Jeśli sesja będzie prezentem dla bliskiej osoby – umawiamy się na odbiór/ wysyłkę imiennego zaproszenia na sesję – vouchera prezentowego.

2. Sesja

U mnie w atelier, u Was w domu, czy może w plenerze – najważniejsze, że w przyjaznej atmosferze! 😊 zawsze staram się, żebyście zapominali, że jest z nami aparat 😉

3. Wybór zdjęć

Po wstępnej selekcji przesyłam zdjęcia do Was w formie nieobrobionych miniaturek i ostatecznie to Wy decydujecie, które ujęcia wybieracie w ramach swojego pakietu. (jeśli wolicie, żebym sama zadecydowała - proszę bardzo 😊)

4. Postprodukcja

Czyli autorska obróbka, po której Wasze fotografie nabierają niepowtarzalnego charakteru i stają się pełnowartościowym produktem sesji. Często po tym etapie przesyłam Wam zwiastun sesji, bo nie mogę się doczekać, żeby się z Wami podzielić efektami! 😊

5. Nagrywanie płyt

Nagrywanie płyt, zamawianie odbitek, projektowanie i zamawianie albumów oraz innych dodatków

6. Specjalne produkty

Specjalne produkty wymagają specjalnego traktowania, czyli … pakowanie! Musi być pięknie i oryginalnie! 😊

7. Odbiór efektów naszej współpracy

Zapraszam osobiście lub też przekazuję materiały za pośrednictwem kuriera/ poczty

Informacje dodatkowe / Przeczytaj przed sesją

 • Wszystkie przekazane Klientom zdjęcia są poddane autorskiej obróbce graficznej
 • Dbając o wysoką jakość oferowanych usług nie przekazuję półproduktów, czyli zdjęć bez obróbki. Pliki nieobrobione mają charakter jedynie poglądowy i przesyłam je w formie miniaturek w celu dokonania wyboru najlepszych ujęć – te zdjęcia NIE są przeznaczone do publikacji.
 • Czas na wybór zdjęć do obróbki to 5 dni – po tym czasie sama dokonuję wyboru ujęć
 • Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to od 4 do 6 tygodni od dnia dokonania wyboru plików do obróbki (w wyjątkowych sytuacjach czas może ulec zmianie, o czym Klienci są informowani wcześniej)
 • Fotografie w wersji cyfrowej przekazywane są w 2 folderach: do druku wysokiej rozdzielczości oraz do publikacji w internecie
 • Potwierdzeniem rezerwacji sesji jest wpłata zadatku wysokości 100zł na konto, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Zadatek jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji Klienta z sesji. Nie dotyczy to przełożenia sesji na inny termin z powodu choroby lub deszczu (w przypadku sesji plenerowej).
 • Rozliczenie całej kwoty za sesję następuje w dniu sesji, w przypadku zakupu vouchera – w momencie przekazania zaproszenia.
 • Jeśli sesja jest prezentem, w cenę wliczony jest voucher prezentowy. Termin, w którym należy umówić się i zrealizować bon upominkowy to 4 miesiące, przy czym na sesję należy się umówić najpóźniej miesiąc przed zakończeniem terminu ważności zaproszenia. Voucher jest imienny i nie może być przekazany innej osobie, z wyjątkiem osoby, która go zakupiła, po wcześniejszym ustaleniu. Nie ma możliwości wymiany bonu na równowartość pieniężną. Niewykorzystanie bonu w podanym terminie nie upoważnia do zwrotu pieniędzy, ani przełożenia sesji na późniejszy termin.
 • Dojazd do Klienta spoza Trójmiasta lub powyżej 30km od Redy jest dodatkowo płatny i wynosi 1,5zł za każdy km.
 • Jest możliwość przyspieszonej realizacji zdjęć po obróbce – do 3 dni roboczych, koszt to +50% ceny pakietu
 • Zamawiający wyrażają zgodę na publikację zdjęć na mojej stronie www i w mediach społecznościowych. Jeśli nie chcecie, by zdjęcia z Waszym wizerunkiem ukazały się w internecie, proszę o informację drogą mailową jeszcze przed sesją
 • Gotowe produkty po sesji Klienci odbierają osobiście w Redzie. Jest możliwość wysłania paczki pocztą lub kurierem – ceny zgodne z aktualnym cennikiem usług poczty polskiej/kuriera.
 • Nr konta ING
  Foto Film Atelier Anita Romańska
  ul. Cicha 2 84-240 Reda
  34 1050 1764 1000 0097 2434 6540

Przystąpienie do sesji jest równoznaczne z akceptacją informacji na stronie.

Omówmy szczegóły Twojej sesji zdjęciowej

Zapraszam serdecznie!
#ca_image_title_9qpvi44grv.effect-slide > div figure figcaption h3{ font-size: 20px; line-height: 35px; font-weight: normal; } #ca_image_title_lurlhzw3ym.effect-slide > div figure figcaption h3{ font-size: 20px; line-height: 35px; font-weight: normal; } #ca_image_title_e55zaic1pt.effect-slide > div figure figcaption h3{ font-size: 20px; line-height: 35px; font-weight: normal; } #ca_image_title_75d7zvgj3b.effect-slide > div figure figcaption h3{ font-size: 20px; line-height: 35px; font-weight: normal; } #ca_image_title_arq4w97xsk.effect-slide > div figure figcaption h3{ font-size: 20px; line-height: 35px; font-weight: normal; } #ca_image_title_i1xc4kvi14.effect-slide > div figure figcaption h3{ font-size: 20px; line-height: 35px; font-weight: normal; } #ca_image_title_tok2fz2k2w.effect-slide > div figure figcaption h3{ font-size: 20px; line-height: 35px; font-weight: normal; } #ca_image_title_be0jfwgmmm.effect-slide > div figure figcaption h3{ font-size: 20px; line-height: 35px; font-weight: normal; } #ca_image_title_wdsja3ibj8.effect-slide > div figure figcaption h3{ font-size: 20px; line-height: 35px; font-weight: normal; } #list_a9z7vrjp12 li{ color: #898989;}#list_a9z7vrjp12 li:before{ color: #e5b1b3;} #cata_callaction_5pl43xzrsz {background-color: #fff6f7; }#cata_callaction_5pl43xzrsz {background-image: url(https://anita-talaska.pl/wp-content/uploads/2018/04/sesja-zdjeciowa-trojmiasto-gdynia-sopot-gdansk.jpg); } #cata_button_lxfniqs3sl.cata-button{}#cata_button_lxfniqs3sl.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#282828}#cata_button_lxfniqs3sl.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#dfa1a3}
error: Kopiowanie zabronione!