Domowa naturalna sesja noworodkowa lifestyle

Domowa naturalna sesja noworodkowa lifestyle

Domowa naturalna sesja noworodkowa lifestyle

Coraz częściej pytacie o noworodkowe sesje w domowym zaciszu. Zdjęcia typu ‘lifestyle’ mają charakter reportażu, są naturalne, pełne emocji, bez specjalnego pozowania. Podczas takiej sesji tworzymy ujęcia pokazujące Wasze pierwsze wspólne chwile. Ale też nową codzienność, w której pojawił się nowy członek rodziny, rytuały, z którymi przyszło Wam się zmierzyć.

Łapiemy w obiektywie maleńkie stópki i rączki, pierwszy uśmiech, karmienie i słodkie minki. O ile sesja noworodkowa w studio uzależniona jest od wieku naszego maleńkiego modela, który nie powinien przekraczać 14. dni, by móc układać go w słodkie pozycje w koszykach i owijkach, to w przypadku sesji lifestylowej ta granica nie jest już bardzo sztywna.

Sesje noworodkowe realizowane w domu mają niewątpliwie kilka zalet, które przekonują Was (i mnie zresztą też), że czasem lepiej nie ruszać się z domu 😉

A już całkiem poważnie – bywa, że nie jesteście gotowi podróżować z kilkudniowym dzieciątkiem, szczególnie jesienią i zimą, ponadto maluszek swobodnie czuje się u siebie, świeżo upieczona mama też i wszystko, czego potrzebujemy jest pod ręką.

 A więc… naturalny lifestyle czy pozycjonowana studyjna? Decyzja należy do Was 🙂

Poniżej mała galeria zdjęć z noworodkowych sesji lifestylowych:

  

 

TAGI:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://anita-talaska.pl/wp-content/uploads/2017/02/blog.jpg); }
error: Kopiowanie zabronione!