Sesja rodzinna na roczek w domu_Gdańsk Trójmiasto

Sesja rodzinna na roczek w domu_Gdańsk Trójmiasto

Wbrew wszystkiemu staram się znaleźć pozytywne strony zamknięcia w 4 ścianach… Dowiedziałam się, np. że umiem zrobić całkiem dobrą karpatkę. Ale też, że chodzenie całymi dniami w dresie i bez makijażu też ma swoje dobre strony i ile radości ma z tego wspólnego przebywania nasza psina!

Świat zwolnił, może dlatego, żebyśmy też zwolnili i docenili to, o co trudno w chaosie ‘zdrowej’ codzienności. Może po to, żeby zachwycić się promykami słońca wpadającymi o poranku do sypialni. Poczuć jak smakuje gorąca kawa w towarzystwie domowników. Przeczytać wreszcie kupioną 2 lata temu książkę i zatopić się w tej wszechogarniającej ciszy. Może po to, żeby coś zrozumieć, doświadczyć dotąd nieosiągalnego.

Myślę, że jeśli uda się nam wsłuchać w to, co świat chce nam teraz przekazać, (i nie mam tu na myśli przerażających faktów o koronawirusie), uda się dostrzec coś więcej.

Ten wpis o małym Filipku i sesji rodzinno – roczkowej W DOMU niech będzie inspiracją – co robić #wdomu w czasie zarazy i tym samym – podczas rodzinnej sesji zdjęciowej. Nie będzie sztucznych uśmiechów do zdjęć, nie będzie ustawianych fotografii i konsternacji oraz pytań ‘a co z rękami’?

Za to będzie o prawdziwych relacjach, zabawie z mamą, tatą, psem i książką, o spontanicznym jedzeniu babeczki urodzinowej i zwykłej codzienności.

A mam nadzieję, że gdy wiosna na dobre zapuka do drzwi, wrócimy do obowiązków z nową energią, ale innym, nowym spojrzeniem na nasz świat.
Tego życzę Wam i sobie. Z całego serca.

I przesyłam mnóstwo miłości. Buziaki!!

 

mama bawi się z synkiem w domu zabawy roczniaka z psem stopy dziecka tata całuje dziecko roczne raczkuje zdjecie rodzinne z mamą i z tatą stylowe wnętrze domu rodzinnego pierwsze kroki malucha w domu dziecko roczne staje na głowie chłopiec karmi psa zabawa roczniaka z psem tata czyta senkowi bajkę wspólne czytanie bajek z dzieckiem warto czytać dziecku przed snem dziecko odpoczywa na łóżku zabawy z mamą i z tatą mama i synek stylowa sypialnia zabawa w chowanego w sypialni rodziców łóżeczko dla dziecka białe szczebelki dziecko roczne bawi się zabawkami dziecko jeździ na koniku zabawy z tata i z mama na sesji Gdańsk cake smash w domu dziecko zjada urodzinowy tort sesja ciastko urodzinowe dla roczniaka

TAGI:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://anita-talaska.pl/wp-content/uploads/2017/02/blog.jpg); }
error: Kopiowanie zabronione!