Sesja noworodkowa w domu_Trójmiasto

Sesja noworodkowa w domu_Trójmiasto

A gdybyś mogła, Droga Mamo, przypomnieć sobie i jeszcze raz przeżyć jakąś chwilę z samego początku macierzyństwa, to co by to było?

Czy moment, kiedy pierwszy raz poczułaś ciepło swojego maleństwa na sobie? Kiedy wzruszona pocałowałaś jego główkę, witając na świecie..? A może pierwsze karmienie, pełne obaw, ale i nadziei.. albo kiedy z niedowierzaniem patrzyłaś jak leży w kołysce, taki maleńki okruszek, dzięki któremu teraz wszystko przeniesie się do nowego wymiaru. Może pierwszy raz, kiedy chwyciła za Twój palec albo uśmiechnął się, nawet nieświadomie. A może chwila, kiedy pierwszy raz weszliście do Waszego domu… tego samego co zawsze, a jednak przeniesionego w zupełnie inną rzeczywistość. (Sesja noworodkowa w domu_Trójmiasto)

Nasza pamięć przechowuje dla nas dużo cennych wspomnień, do których możemy wracać z rozczuleniem. Niektóre jednak, choćby z nadmiaru ogromnych emocji i różnych innych powodów okołoporodowych, jak ptak odleciały gdzieś w przestrzeń i mgliste wracają tylko fragmentami i tylko na chwileczkę. Dlatego jestem wdzięczna za to, że mogę dla Was zatrzymywać te chwile, tak cenne i ulotne. Chwile i emocje, które są tak niepowtarzalne i które chcemy mieć blisko siebie. Na wyciągnięcie ręki.

Pomyśl, jak wielkim skarbem były by takie wspomnienia ubrane w pamiątkę w postaci zdjęć z sesji noworodkowej. Z sesji noworodkowej, którą zrobię w Waszym domu. Z sesji noworodkowej, którą możemy przeprowadzić też w pierwszych chwilach życia Waszego maleństwa, jeszcze w szpitalu. Z chwil, kiedy będziecie jeszcze w tych dużych emocjach, tacy prawdziwi i tacy przejęci. Sesji noworodkowej i całej aury, która w tym czasie Wam towarzyszy nie da się powtórzyć. Ani się nie obejrzycie, a te maleńkie stópki zaczną biegać i ruszą w świat. Łapcie chwile, które tu i teraz są z Wami. Cieszcie się nimi i celebrujcie życie.

A potem wracaj i sięgaj po wspomnienia, kiedy tylko zapragniesz. Po Wasze wydrukowane zdjęcia, po album, którego każda strona skrywa Wasze chwile, te wyjątkowe momenty zatrzymane w kadrach. To są pamiątki absolutnie ponadczasowe. I pomagają zakotwiczyć się naszym prawdziwym, naszym bezcennym wspomnieniom na zawsze.

Jeśli chcesz ze mną zatrzymać Wasze pierwsze chwile – NAPISZ do mnie 🙂

Tu znajdziesz OFERTĘ sesji noworodkowych w Trójmieście i okolicach

 

rodzice przytulają dziecko, sesja noworodkowa rodzice przytulają dziecko, sesja noworodkowa rodzice pochyleni nad dzieckiem, sesja noworodkowa rodzice przytulają dziecko, sesja noworodkowa rodzice przytulają dziecko, sesja noworodkowa mama karmi piersią nowonarodzone dziecko, karmienie noworodka, pierwsze chwile w domu mama karmi nowonarodzone dziecko, karmienie noworodka piersią pierwsze chwile w domu, przebieranie noworodka stopa dziecka w dłoniach rodziców sesja noworodkowa w domu, nóżki dziecka, sukienka różowa sesja noworodkowa w domu, nóżki dziecka, sukienka różowa drewniana kołyska, noworodek

Sesja noworodkowa w domu_Trójmiasto

 

 

TAGI:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://anita-talaska.pl/wp-content/uploads/2017/02/blog.jpg); }
error: Kopiowanie zabronione!