Naturalna sesja ciążowa i rodzinna_Trójmiasto

Naturalna sesja ciążowa i rodzinna_Trójmiasto

Naturalna sesja ciążowa i rodzinna_Trójmiasto

Takie perełki można znaleźć w czeluściach swoich dysków ze zdjeciami przy okazji robienia porządków!

Pierwsze pytanie w głowie – czy ta niesamowita sesja rodzinna i ciążowa ujrzała światło dzienne? No właśnie… minęło już trochę czasu, ale warto cofnąć się, żeby przypomnieć sobie i Wam, że tego typu projekty też realizuję, i to z dziką przyjemnością!

Pamiętam, gdy Daria zadzwoniła do mnie z pytaniem czy zrobię im zdjęcia 🙂 Od razu zaznaczyła, że nie chce, by była to standardowa pozowana sesja w długiej sukience… (Nie to, że jest w tym coś złego, niektóre Klientki po prostu nie czują się dobrze w ciążowych sukienkach do sesji studyjnych) Tym razem miało być inaczej, naturalnie, ale też trochę z przymrużeniem oka. ‘Pozowanie ok, ale nie takie zwykłe, że wszyscy patrzą się w obiektyw’.

Pomyślałam ‘ok… no to mamy wyzwanie’! I tak zaczęła się moja przygoda z lifestylem 🙂 Do dziś ciepło wspominam tę szaloną rodzinkę i to jak bardzo zapomnieli, że jest z nimi fotograf. Skupiając się na sobie, na aktywnościach, które sprawiają nam największą przyjemność na co dzień, przemycamy trochę swojego świata na fotografie, dzięki czemu efekty będą ‘nasze’, prawdziwe, a niektóre zrozumiałe tylko nam. Więcej ‘mini porad sesyjnych’ na żywo, a teraz zapraszam do obejrzenia galerii mojej crazy rodzinki!

PS Prawda, że w ciąży można czuć się i wyglądać seksownie? 😉 Moja modelka jest tego żywym dowodem!

Zapraszam na naturalne, trochę inne niż zwykle sesje ciążowe i rodzinne, które będą świetną zabawą i pamiątką wyjątkowego dla Was czasu.
Pracuję najczęściej na terenie Trójmiasta i okolic.

 

sesja zdjęciowa w łóżku sesja rodzinna w domu Gdynia sesja ciążowa rodzinna na łóżku w domu klienta Gdańsk seksowna przyszła mama sesja sexi mama w ciąży sesja zdjęciowa Trójmiasto sesja rodzinna na szare łóżko z cekinami zabawy z dziećmi na sesji zdjęciowej ile kosztuje sesja zdjęciowa rodzinna namiętność i sex w ciąży to możliwe zabawy na łóżku z piórami i poduszkami sesja zdjeciowa Trójmiasto świetna zabawa podczas sesji fotograficznej Gdańsk inna sesja fotograficzna zabawa z rodziną pióra z poduszki seksowna żona naturalna sesja ciążowa i rodzinna bez pozowania Trójmiasto zdjęcia ciążowe na szarym łóżku naturalne w seksownej bieliźnie Gdynia Anita Talaśka

Anita Talaśka fotograf ciażowy najlepsze zdjęcia w Trójmieście

prasowanie sexi mama kura domowa w ciąży sesja zdjeciowa Gdynia

kobieta w ciąży odpoczywa wygląda świetnie sesja fotograficzna niepozowana

sesja z charakterem inna niż wszystkie lustro drewniane poroże fotograf Trójmiasto

pies pomeranian zabawa z dzieckiem sesja fotograficzna

pies pomeranian czarny sesja zdjęciowa

co można robić na sesji zdjęciowej Gdynia

wspólne gotowanie sesja lifestyle naturalna bez pozowania Reda

naturalna sesja rodzinna w domu Trójmiasto Anita Talaśka

szalona sesja fotograficzna

jak ubrać się na sesję zdjęciową jeansy i białe koszulki wspólne gotowanie fotograf Trójmiasto kuchnia w drewnie

małe akrobacje gwiazda na jednej ręce sesja zdjęciowa Anita Talaśka Trójmiasto

 

 

TAGI:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://anita-talaska.pl/wp-content/uploads/2017/02/blog.jpg); }
error: Kopiowanie zabronione!