Sensualna sesja kobieca Eli_Gdynia,Trójmiasto

Sensualna sesja kobieca Eli_Gdynia,Trójmiasto

Sensualna sesja kobieca Eli_Gdynia,Trójmiasto

5 lat minęło…jak jeden dzień! 😀 Ale o tym za chwilę…

Marzec stał się u mnie bardzo kobiecym miesiącem, który obfituje w sensualne sesje dla pań. Myślę, że Walentynki i Dzień Kobiet zrobiły swoje, nie mniej bardzo cieszy mnie fakt, że coraz więcej panów zna potrzeby swoich ukochanych, a coraz więcej pań ma odwagę i chce stanąć przed obiektywem! A może to dlatego, że właśnie w marcu moja mała firma – Anita Talaśka Fotografia, (która też jest kobietą :D) skończyła właśnie 5 lat! Gdyby ktoś na początku mojej fotograficznej drogi powiedział, że będę fotografować kobiety… pewnie bym się mocno uśmiała.

A teraz, zachwyca mnie każde jedno spotkanie z Wami. Uwielbiam patrzeć na to kiedy z mało pewnych siebie dziewczyn przy wejściu stajecie się przed obiektywem zmysłowymi, pewnymi siebie i swojej kobiecości, świadomymi swojego ciała KOBIETAMI z błyskiem w oku. To dla mnie ogromna satysfakcja! <3 Dlatego coraz bardziej zakochuję się w sesjach kobiecych, buduarowych, sensualnych, zmysłowych!

Przedstawiam Wam dziś Elę, z którą spotkałam się w Hotelu Faltom w Rumi. Nie tylko uroda mojej modelki zachwyca. Zwróćcie uwagę na biżuterię, która ją zdobi. Nie dość, że piękna, to jeszcze zdolna, bo wszystkie ozdoby, które tu zobaczycie, wykonała sama! Zapraszam na instagram Eli @elli_bizuteria oraz swój @anitatalaska_fotografia, gdzie znajdziecie więcej zdjęć.

Więcej zdjęć z sesji kobiecych znajdziecie na tej STRONIE

zmysłowa kobieta na łóżku w hotelu Trójmiasto kobieta w białej koszuli zmysłowe zdjęcie Trójmiasto seksowna młoda kobieta w koszuli apartament Hotel Faltom Trójmiasto piękne nogi zmysłowe zdjęcia kobiet w hotelu Trójmiasto blondynka Czarny naszyjnik, czyli choker typu obroża sesja sensualna kobiety kobieta w obcisłej skórzanej sukience hotel Faltom Rumia zmysłowe fotografie kobiet biżteria na ręce czerwona szminka kobieta w czarnym koronkowym body na łóżku Hotel Trójmiasto kobieta leży w koronkowym body na łóżku hotel Faltom Trójmiasto kobieta czerwone usta koronkowa bluzka zmysłowa kobieta w czarnej zmysłowej bieliźnie na łóżku hotelowym Trójmiasto buduarowa sesja kobieca w apartamencie hotelu Trójmiasto nagość zakryta kobieta z tatuażem na łóżku pod kołdrą długie blond włosy nagość zakryta kobieta z tatuażem i liżuterią na łóżku pod kołdrą biżuteria kobieca zmysłowa do sesji rozbieranej buduarowej Trójmiasto

 

TAGI:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://anita-talaska.pl/wp-content/uploads/2017/02/blog.jpg); }
error: Kopiowanie zabronione!